קורס הזרקות למתחילים

קורס לטיפול בהזרקות למתחילים

אחד השינויים הכבירים ביותר בעולם הרפואה בעשורים האחרונים קרה דווקא בתחום הרפואה האסתטית. לצד התפתחות הטכנולוגית המואצת ושיטות זעיר-פולשניות המתבצעות בקלות, ללא הרדמה או החלמה ומייצרות שינוי ויזואלי משמעותי, ניכרת גם נכונות והתעניינות רבה יותר אצל הקהל הרחב; מה שהיה שייך בעבר לחברי העשירון העליון, לנשים בלבד או החל מגילאים מסוימים, הפך כיום לרווח, מוכר, עבור גברים ונשים כאחד, ובגילאים צעירים משמעותית מבעבר.

המרדף אחר מראה צעיר ורענן, מתוח ובעיקר אסתטי יותר, גרם לעולם הרפואה לפתח שלל פתרונות מעשיים ונגישים, כגון הזרקות מילויים שונים לרבות בוטוקס או חומצה היאלורונית, והליכים שאינם פולשניים, המתבצעים במרפאת רופא, ללא צורך בציוד מורכב או בתמיכת בית חולים. בעקבות ההתפתחויות הללו, יותר ויותר רופאים מבינים את היתרון הגלום בפיתוח התמחות חדשה בתחום האסתטיקה ומתן שירות זה למטופלים. עם זאת, יש להבין כי כיום בעולם, לא קיימת התמחות ספציפית ברפואה אסתטית ויש לבחור בקפידה את המקום בו בוחרים לרכוש את הידע המקצועי הנכון ולבנות בסיס איתן בעזרתו ניתן לצמוח.

כמה מילים על הקורס

במהלך הקורס יצעדו המשתתפים בדרך מרתקת שתחל בחקר האנטומיה והפיזיולוגיה של הפנים מהיבטים קליניים ופתולוגיים, דרך הכרות מעמיקה עם כל חומרי המילוי הקיימים בשוק, ועם אפשרויות השימוש השונות בהם, הבנת סיבוכים אפשריים ופתירתם. הקמת מרפאה עצמאית ועד ללמידת גישות שונות לפנות אל הלקוח ולהתאים לו את הטיפול הנכון. בנוסף, יחזו המשתתפים בהדגמות של המרצים על מטופל, לרבות אבחון, תיאום ציפיות, הסבר על החלמה ותופעות לוואי ועוד, ולבסוף יזכו הרופאים בעצמם להתנסות בטכניקות החדשות שלמדו על מנת לצבור ניסיון מעשי.

נגן וידאו

סילבוס הקורס

10/05 | 13/05 | 14/05

מה מייחד את הרפואה האסתטית?

הרפואה האסתטית מתמקדת בעיקר בטיפולים זעיר-פולשניים ולא פולשניים, בעלי זמן החלמה קצר, כאבים זניחים עד לא מורגשים עבור המטופל ותוצאות מרשימות במיוחד. בשל כך וכמובן בשל העובדה, כפי שציינו בתחילה, שאיכות חומרי המילוי הולכת ועולה עם התקדמות הטכנולוגיה, מה שפותח טווח רחב הרבה יותר של טיפולים אפשריים, הביקוש לאותם הליכים הולך וגובר בקהל הרחב ובהתאם לכך, גם הצורך ברופאים בעלי הכשרה ברפואה אסתטית. עבור הרופאים שבוחרים באפיק זה, נפתחות אפשרויות נוספות לתת שירות הניתן בקליניקה הפרטית.

הקורסים שלנו

Multi Discipliner clinical Dermatology
במרכז הרב תחומי לרפואה אסתטית אנחנו מאמינים כי בכל הנוגע ללימוד תחום חדש, ידע וניסיון הם המשאבים הגדולים ביותר שיכול מורה לתת לתלמידו, ואת זה אנו נותנים לתלמידנו. צוות המרצים המנוסים שלנו שם דגש על חוויה לימודית רחבת טווח ומעשירה, שתתן לכל משתתף בקורס ידע, בטחון וניסיון, כבר בקורס המתחילים שלנו. לאחר הקורס הראשוני, יוכלו המשתתפים לבחור להמשיך לקורס מתקדמים, לקורס המתמקד בטכנולוגיות שונות ולשלל קורסי העשרה שונים, המיועדים גם לצוות המרפאה שלנו.

ד"ר מוניקה אלמן

מייסדת המרכז הרב תחומי לדרמטולוגיה אסתטית היא ד"ר מוניקה אלמן, רופאה דרמטולוגית בעלת שם עולמי, אוהבת אנשים, מחקר וטכנולוגיה. אהבות אלה הובילו אותה לעיסוקה בתחום רפואת עור, ומזה שני עשורים היא מובילה מחקרים פורצי דרך בעולם ורשת מרפאות אסתטיקה פרטיות בבעלותה, המתמחות באסתטיקת העור.

עוד במסגרת התמחותה בתחום רפואת העור בשנת 1990, בבי"ח איכילוב בת"א, עבדה עם טכנולוגיית לייזר. חשיפתה ל'כלי המופלא הזה, שבא ממקום של תחכום ודיוק, הייתה מבחינתה כמעט מהפכה.

בשנת 1995 השתתפה ד"ר אלמן כרופאה חוקרת בפיתוח של מכשירי לייזר בתחום הפילינג. יחד עם צוות רופאים מארה"ב וסקנדינביה העבירה את המסר הראשוני – שניתן לבצע פילינג בעזרת קרני לייזר. המחקר והיישום הקליני בעקבותיו הובילו לשינוי דרמטי בדעת החוקרים בתחום וב-1995 החלה לעבוד על יישום טיפולי לייזר בהסרת שיער.

המחקרים שהובילה ד"ר אלמן עסקו בטיפולי הסרת שיער בלייזר, פילינג לפנים, טיפולי אקנה באור כחול ובטיפול בכתמים בפנים באמצעות הבזקי אור, טיפולים חדשים בתחום הצערת העור, מיצוק ופילינג בגלי רדיו, ובשנים האחרונות פיתוח טכנולוגיה המבוססת חום לשיפור מרקם העור והצערתו, שיפור צלקות אקנה וחידוש העור (TIXEL).

בנוסף, זכתה ד"ר אלמן – כבר שש פעמים – להיות "אתר בודק" עבור ה-Food and Drug Administration (FDA) – מנהל המזון והתרופות האמריקאי. המשמעות היא שד"ר אלמן ומרפאותיה נבחרו לבצע ניסויים קליניים וטיפולים באמצעות טכנולוגיה באישור ה-FDA – טיפולים המיושמים במרפאותינו ובעולם בהצלחה רבה.

המלצות

רופאים מעוניינים, אנו מזמינים אתכם לצור קשר, לשמוע פרטים נוספים על מבחר הקורסים שלנו ולצאת לדרך מקצועית חדשה, מרתקת ורווחית כאחד.